מגשימים חלומות עיצוביים

נוסחת ההצלחה שמלווה את זהבי עצמון יותר מ-70 שנה משלבת בין: זיהוי טרנדים, הקפדה על איכות, התחדשות בלתי פוסקת ושירות לאורך כל הדרך. תוכן שיווקי מתוך מוסף הנדל”ן של דה מרקר

חברת זהבי עצמון היא אחת החברות הותיקות בישראל. בחברה מספרים כי “במשך יותר מ-70 שנה אנחנו בחברת זהבי עצמון מונעים מהתשוקה להגשים ללקוחותינו חלומות עיצוביים. אל התשוקה הזו מתלווה חיפוש בלתי פוסק אחר חדשנות ומקוריות שבאים לידי ביטוי בסגנונות עיצוב שנחשבים מצד אחד לאופנתיים מאוד, אך באותה מידה הייחודיות שלהם גוברת על מגבלות הזמן”.
החל באריחי קרמיקה ואריחי גרניט פורצלן דרך אבן טבעית, פרקטים מעץ ועד אמבטיות וכיורים – במגוון החיפויים, הריצופים והאביזרים הנלווים – כל אחד יכול לבטא את האמירה האישית שלו. אלגנטי או טבעי, יוקרתי או אורבני ובכול סגנון עיצוב אחר – הגוונים, הגימורים והטקסטורות של החיפויים הם מוצרי גמר מבחינת איכות וחדשנות.

לאורך כל השנים זהבי עצמון, ממשיכה להתרענן ולהתחדש, גם מבחינת מגוון הקולקציות וגם מבחינת הסניפים. בכול סניפי זהבי עצמון, הפזורים לאורכה ולרוחבה של הארץ, מוצגים לראווה החומרים המובחרים ביותר, לצד קולוקציות אופנתיות.

לאנשי הצוות של זהבי עצמון יש ידע רב, שפע של ניסיון, ומומחיות גדולה בנוגע לחומרים ולגימורים ולהתאמתם לסגנון העיצוב. בין שמדובר בלקוח קצה, באדריכל או במעצב פנים המומחים שלנו יכולים להתאים את האריחים ושאר הפריטים לטעמו האישי של הלקוח, לפונקציות השונות וגם – לתקציב.
עבורנו, כל פרויקט הוא עולם ומלואו שמבוסס על חלום. בין שמדובר בחלומה של המשפחה שהבית יבטא את סיפורה האישי, בין שמדובר ביזם או בקבלן שרוצים שהבניין ייזכר לעד, ובין שמדובר באדריכלים ובמעצבים שרוצים לפרוץ דרך – אנחנו כאן כדי לסייע בהגשמת החלום.

פרויקט פרשקובסקי גן נחום

פרויקט פרשקובסקי גן נחום

מסורות של מצוינות והקפדה על איכות, באות לידי ביטוי בכל אחד מסוגי הפרויקטים שאנחנו מלווים. החל בפרויקטים של “בנייה רוויה”, פרויקטים “מסחריים ציבוריים” דרך “התחדשות עירונית” ועד “מחיר למשתכן” – המוטיב המרכזי של כל אחד מהפרויקטים האלו הוא חשיבה חדשנית ופורצת דרך המשרתת את רצון הלקוחות שלנו.

אנחנו בזהבי עצמון מעניקים ליווי מלא לכול פרויקט, ללא שום קשר לגודלו. החל משלב הסקיצה על הנייר, דרך התאמה מלאה לסגנון העיצוב ולתקציב ועד לשלב ההתקנה הסופית, אנחנו נהייה שם בשבילכם.
לתיאום ביקור באחד מאולמות התצוגה שלנו התקשרו:

בני ברק- הלח”י 24. טלפון: 03-5785999

חיפה, טלפון: 04-8411690 שלמה בן יוסף 21 ,

ראשל”צ- דרך המכבים 50 , א.ת.ישן  טלפון: 03-9682222

ב”ש-  דרך חברון פינת הנגרים 9 טלפון: 08-9335888

מחלקת פרויקטים – 03-9688282  OrlyP@zahavi.co.il

שי אביגדור –   ShayA@zahavi.co.il 050-2111444

ליבנת שדה, מחלקת קשרי אדריכלים לתחום הציבורי מסחרי –   LivnatLS@zahavi.co.il 054-9909313

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *