השבוע נחתם החוזה ה-100 בבניין להשכרה ארוכת טווח בפרויקט “הרובע” בחיפה

חברת גולדן ארט מדווחת על חתימת החוזה ה-100 בבניין להשכרה ארוכת טווח בפרויקט “הרובע” בחיפה, המשלב גם דירות למכירה. הבניין להשכרה בן 9 קומות וכולל 131 דירות בנות 2, 3 ו-4 חדרים, כ-85% מהדירות הן דירות קטנות אך סטנדרטיות של 2-3 חדרים שכוללות מרפסת/גינה. מדובר בדירות מרוהטות עם מטבח מאובזר הכולל כיריים, מקרר, מדיח ותנור, ארונות קיר ומיזוג מיני מרכזי דירתי. חלק מהדירות מוצעות עם ריהוט מלא לטובת גיוון המענה לצרכי שוכרים. הבניין מנוהל באופן מלא  על ידי חברת ניהול, עם פסיליטיז הכוללים חדר כושר, מועדון דיירים, חדר כביסה, תחזוקה שוטפת עם אב בית, מוקד לתקלות 24/7 ומערכת חימום מים מרכזית.

נכון להיום גרות ברובע האומנים בעיר למעלה מ-140 משפחות, רובן כאמור מאכלסות את פרויקט הרובע הכולל דירות להשכרה ודירות למכירה. קהל השוכרים מגוון ומורכב מרווקים, זוגות צעירים, גרושים, סטודנטים ופנסיונרים. בסמוך לפרויקט הרובע הסתיימו ונמצאים בשלבי אכלוס גם 2 הבניינים של פרויקט הגלריה.

לדברי שמעון ג’יני מנכ”ל חברת גולדן ארט, “ככל שעובר הזמן השכונה הופכת לשוקקת חיים, עם חתך אוכלוסיה מגוון, איכותי ובריא של דיירים. בתקופה האחרונה הדיירים בבניין להשכרה התגבשו לקהילה ונוצר הווי משותף שכולל ארוחות משותפות, עזרה הדדית, בילוי לילי משותף תוך פרגון לפאב בשוק הפשפשים ועוד. אין לי ספק שככל שיצטרפו דיירים חדשים – כך נראה יותר פעילויות כאלו שיעודדו גם פתיחת מקומות בילוי נוספים”.

פרויקט הרובע המוקם על ידי חברת גולדן ארט כולל סה”כ 198 יח”ד ב-3 בניינים בני 9 קומות כל אחת. הדירות הן בנות 2-5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים, חלקן למכירה וחלקן להשכרה ארוכת טווח כאמור. בנוסף כולל הפרויקט חזית מסחרית בהיקף כולל של 800 מ”ר וחניה תת קרקעית והוא צמוד לפארק חדש בן 12 דונם שהוקם על-ידי העירייה. הבניין להשכרה כולל 131 דירות בנות 2, 3 ו-4 חדרים, כ-85% מהדירות הן דירות מאובזרות של 2-3 חדרים שכוללות מרפסת/גינה.

קבוצת גולדן ארט היא קבוצה יזמית המובילה פתרונות דיור בראייה הוליסטית. הקבוצה מאמינה שלא מספיק רק לבנות בניין בסטנדרט גבוה, אלא נדרש לפעול בראייה ארוכת טווח במודל לפיתוח שכונות המשלב גם מסחר ושירותים לקהילה לרבות חינוך ותרבות, המביאים לידי ביטוי אוטונומי את אופייה ומובילים לשדרוג מעמד הסביבה כולה. בין מייסדי גולדן ארט עומדים מייסדי החברה האמריקאית ARTIMUS NYC ובמוניטין החברה רזומה נרחב של בניית ואחזקת בנייני מגורים, שטחי מסחר ומלונאות לאורך שנים.                                                                                                                                                         אתר הדירות להשכרה בפרויקט הרובע: https://www.harovarent.co.il/

 

0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *