בנייה מתועשת – הפתרון הנכון למחיר למשתכן

חברת רמט טרום מציגה פתרון לבנייה מתועשת, שבין היתר גם מאפשרת הוזלת ביצוע של פרויקטי מחיר למשתכן

“בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה משמעותית בהיקפי הבנייה למגורים בשיטה המתועשת ואנו מאמינים שזו תתעצם בעתיד הקרוב ותיתן את המענה הנדרש לקיצור משך זמן הבנייה וצמצום כח אדם באתרים, וזאת לנוכח התחלות הבנייה המאסיביות המתוכננות במסגרת פרויקטי מחיר למשתכן”, כך אומר אלון מוניץ, מנכ”ל רמט טרום.

“עם יתרונות כמו קצב בנייה מהיר יותר, פרויקטים בעלי צביון יוקרתי ובקרת איכות קפדנית ביותר, הביקושים לאלמנטים טרומיים רק ימשיכו לגדול. האתגרים שלנו: לגייס עוד ועוד אנשי הנדסה איכותיים שייתנו מענה לדרישות תיעוש הבנייה ולהמשיך להוביל את הענף בפתרונות התיעוש”, הוא מוסיף.

בד בבד, עם העלייה במספר התחלות הבנייה בשנים האחרונות והמחסור החמור ביחידות דיור, הסכמי הגג שנחתמו מול מספר רשויות מקומיות, סוללות את הדרך לבנית שכונות חדשות על תשתיותיהן, במסגרת מחיר למשתכן.  עם פתיחותם של המתכננים והקבלנים לבחון אפשרויות תיעוש של פרויקטים רבים, הבינה חברת רמט טרום, המייצרת ומספקת אלמנטים מתועשים לענפי הבניין והתשתיות, כי על מנת להמשיך להיות גורם מרכזי בענף, עליה להרחיב את סל מוצריה ולהוות מוקד אחד – One Stop Shop – בכל הקשור לבנייה הטרומית בישראל. בהתאם לכך שוקדת החברה על פיתוח וקידום התעשייה הטרומית לבנייה, פיתוח מוצרים חדשים וכניסה לייצור מוצרים נוספים שעד כה לא נכללו בסל מוצריה. בהתאם למדיניות זאת הגדילה החברה את כושר הייצור במפעליה, תוך השקעה בקו מוצרים חדש ומתקדם, לתיעוש אלמנטי תקרות בפרויקט מגורים.

כיום, משקיעה החברה מאמצים רבים בפרויקטי מחיר למשתכן, המהווים חלק משמעותי מהיקפי הבנייה החדשה למגורים בישראל.

אלון מוניץ. מנכ”ל מלט טרום. צילום: יח”צ

במסגרת זו, מסביר מוניץ, אנו רואים פרויקטים רבים שניתן עוד בשלב התכנון להתאימם לבנייה בשיטה מתועשת ובכך לייעל את תהליך הבנייה ולקצר משמעותית את משכה, תוך צמצום ניכר בכח האדם הדרוש באתר. חברת רמט טרום, המתמחה ביצור אלמנטים טרומים ובהרכבתם, לקחה על עצמה להוביל את המהלך.

לאחרונה סיימה  החברה לבנות במושב אחיסמך, שלד מודולרי מתועש לחלוטין הכולל קירות חוץ מחופים באבן, תקרות מתועשות, ממ”דים, גרעינים ומהלכי מדרגות, של 8 בניינים בני 10 קומות, תוך 5 חודשים. סה”כ כולל הפרויקט 320 יח”ד (בתמונה).

החברה מבצעת בימים אלו פרויקטים נוספים רבים, הן במסגרת פרויקט מחיר למשתכן והן במסגרות אחרות. “אנו גאים להוביל את תיעוש הבנייה במדינה ולהיות בית ומקור מידע ללקוחתינו”, מסכם מוניץ.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *