פרויקט “הרובע” בואדי סאליב בחיפה יארח תערוכת אמנות בתקופת “החג של החגים”

פרויקט “הרובע” הנבנה בואדי סאליב בחיפה על ידי חברת גולדן ארט יארח תערוכת אמנות פופ אפ בתקופת “החג של החגים” בתאריכים 19-28.12.2019, במסגרתה יוצגו יצירות של אמנים ואמניות, רובם חיפאים. הכניסה לתערוכה היא בחינם, והעבודות המוצגות בתערוכה מוצעות למכירה.

 

את התערוכה – “פגישה עיוורת” – אצרה נעמי קורן, והיא מתייחסת, בוחנת ומציגה פרשנויות שונות למושג ה”פגישה” ובפרט למושג “פגישה עיוורת”- החוויה של פגישה ראשונית עם הלא מוכר, אשר לא ניתן לצפות אותה. התערוכה מציגה נקודות מבט שונות ורבות, כאשר נקודות המוצא הן הפגישה ותחושות העיוורון.

 

שמעון ג’יני, מנכ”ל חברת גולדן ארט “התערוכה הינה חלק מתהליך פיתוח השכונה והקהילה וממחישה את הקו המחבר בין רובע האומנים, האופי הייחודי של השכונה והיכולת של דייריה החדשים לקבוע את הצביון שלה במיקום אותנטי, עם היסטוריה ונוף שיש למעט מאוד שכונות דומות בארץ. מרכז “הפירמידה” שכבר פועל, הוקם בבניין שהעירייה שיקמה והפכה אותו למרכז אמנות עם אמנים פעילים וגלריות ויהווה זרז להתחדשות האזור כולו. אנו שמים דגש על מתן מענה לצרכי הקהילה באמצעות תמהיל פתרונות מגורים רחב הכולל שכירות ארוכת טווח בבניינים בבעלות וניהול החברה ושטחי מסחר התורמים לשיפור וליציבות הסביבה”.

 

האמנים שיציגו בתערוכה: מיכאל חלאק, אנה לוקשבסקי, עידו מרקוס, שחר סיון, סטס קורולוב, איגור מיקוצקי, ענת רגב גיסיס, רותם עמיצור, Holy Era, טומאס גולדסמיט, אבי כהן, דן שומרוני, יובל בצלאל, גיא מרגולין.

 

מתי?   19-28.12.2019

שעות הפתיחה: 19.12, יום חמישי, ערב הפתיחה, 19:00-23:00

שישי: 10:00-13:00

שבת: 10:00-19:00

ראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי: 11:00-19:00

 

איפה? רחוב ואדי סאליב 10, מתחם “פרויקט הרובע”, חיפה.

 

 

מתחם הרובע כולל סה”כ 198 יח”ד ב-3 בניינים בני 9 קומות. הפרויקט, הנמצא בבניה פעילה, כולל דירות 2, 3, 4 ו-5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. בנוסף כולל הפרויקט חזית מסחרית בהיקף כולל של 800 מ”ר וחניה תת קרקעית והוא צמוד לפארק חדש בן 12 דונם שהוקם על-ידי העירייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *