מתחם המגורים היוקרתי “THE LAKE” יוצא לדרך: נהרסו הבניינים הישנים ברמת גן

מתחם המגורים החדש THE LAKE שנבנה ממש על גדות האגם בפארק הלאומי ברמת גן יוצא לדרך: לאחר קבלת היתר, הרסו החברות צמח המרמן וסרוגו את הבניינים הישנים ברחוב אחד העם 50-62 רמת גן, שבמקומם ייבנה הפרויקט היוקרתי. עם סיום ההריסה החברות צפויות להתחיל בעבודות הפיתוח בשטח, כשהצפי לאכלוס הוא בעוד כ-4 שנים. לפי ההערכות, הפרויקט יניב הכנסות בהיקף 460 מיליון שקל.

פרויקט THE LAKE הוא פרויקט פינוי בינוי שבמסגרתו ייהרסו 3 שיכונים בני 2-3 קומות ובהם 45 דירות, ובמקומם ייבנו 3 מגדלי מגורים יוקרתיים בני 16 קומות ובהם 180 יח”ד שיציעו נוף פתוח לפארק ולאגם. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון: דירות 3 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים 5 חדרים ופנטהאוזים מפוארים בני 5-6 חדרים עם נוף לאגם. דיירי המתחם ייהנו מלובי מפואר, חדרי דיירים, שני מפלסי חניון תת קרקעי ושלוש מעליות חכמות. הבנייה תהיה ירוקה וידידותית לסביבה המאפשרת חיסכון באנרגיה. על התכנון אחראי משרד יסקי אדריכלים. בפרויקט נמכרות דירות 5 חדרים החל מ-3.29 מיליון שקל.

ראול סרוגו, נשיא התאחדות בוני הארץ ומנכ”ל משותף בחברת סרוגו, שהיה מיוזמי הפרויקט ציין “אנו נרגשים לצאת לדרך עם הפרויקט שהתחלנו לקדם כבר לפני כ-12 שנים. פינוי בינוי הוא בראש וראשונה פרויקט חברתי שמאפשר לדיירים לחיות בכבוד, ומתאפשר רק בזכות תהליך של יצירת אמון ואף חברות בין היזם לדיירים המתפנים. המיקום הזה, ממש על גדות הפארק והאגם, מבטיח שפוטנציאל ההשבחה של הדירות בפרויקט יהיה גבוה יותר מאשר דירות באזורים אחרים בעיר ובכלל. הפוטנציאל של תהליכי התחדשות עירונית הוא של כמיליון דירות חדשות במרכזי הערים, בלב אזורי הביקוש. ברור לכולם שהוצאה לפועל של פרויקטים של פינוי בינוי תוך הסרת החסמים יגדיל את היצע הדירות וישפיע על מיתון עליית מחירי הדירות באזורים אלה”. עוד הוסיף כי “החסם העיקרי נמצא אצל הרשויות המקומיות בשל העדר תשתיות ותקציב לבנות אותן. על כן, ככל שממשלת ישראל תשכיל לעודד ראשי רשויות לאשר דירות בהתחדשות עירונית ע״י הסכמי גג מיוחדים שיזרימו להן תקציב לבניית התשתיות וכמובן רפורמה בארנונה שתמנע מהן הפסדים בתקציב השוטף, כך יבנו יותר ויותר פרויקטים חדשים בלב אזורי הביקוש מה שיתרום למאמץ הלאומי למיתון עליית מחירי הדירות”.

פרויקט THE LAKE נהנה מצמידות  לפארק הלאומי.  עיריית רמת גן השקיעה בפיתוח הפארק ובשדרוגו עשרות מיליוני שקלים. הפארק מציע אטרקציות כגון: בית ספר לרכיבה על סוסים, גן פרחים, אוסף הפסלים הגדול ביותר של קדישמן, אמפיתאטרון, חורשות אקליפטוסים, מוזיאון האדם והחי, מתחמי כושר ומשחקים, טיילת, מתחם כדורעף חופים, “שביל חורשת האקליפטוס ע”ש נעמי שמר”, מסלול כושר קרבי והכנה לצה”ל ועוד.

הפרויקט נמצא בסמיכות לשכונת רמת חן היוקרתית בעיר, בקרבתו ניתן למצוא גם את כפר המכביה, מבני ציבור וקהילה, ומוסדות חינוך מובילים דוגמת תיכון בליך ושבט צופים. המתחם קרוב לצירי תנועה מרכזיים כמו כביש 4 המחבר לתל אביב ולכל מרכז הארץ, וכן למרכז הרפואי שיבא.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *