לקראת אכלוס בניין נוסף: גולדן ארט קיבלה טופס 4 במתחם “הרובע” בחיפה

חברת גולדן ארט המקימה את פרויקט “הרובע” בחיפה המשלב דירות למכירה ודירות להשכרה ארוכת טווח, מדווחת על קבלת טופס 4 לבניין הראשון של דירות למכירה בפרויקט. הבניין כולל 26 דירות ב-9 קומות, והאכלוס יתחיל בקרוב.

מתחם הרובע כולל סה”כ 198 יח”ד ב-3 בניינים בני 9 קומות. הפרויקט משלב דירות למכירה ב-2 בניינים לצד בניין נפרד ובו דירות לשכירות ארוכת טווח שנמצא באכלוס מתקדם. הפרויקט כולל דירות 2, 3, 4 ו-5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. בנוסף כולל הפרויקט חזית מסחרית בהיקף כולל של 800 מ”ר וחניה תת קרקעית והוא צמוד לפארק חדש בן 12 דונם שהוקם על-ידי העירייה.

הבניין השלישי בפרויקט והשני המיועד לדירות למכירה כולל 41 דירות והבנייה בו הגיעה לשלב עבודות הגמר לאחר סיום בניית השלד. האכלוס שלו מתוכנן לקראת סוף 2020.

לדברי שמעון ג’יני, מנכ”ל חברת גולדן ארט, “למרות משבר הקורונה העבודות בפרויקט נמשכו על פי התכנית, כולל כל השלבים שנדרשים לקבלת טופס 4. לאחר אכלוס הבניין להשכרה ארוכת טווח, אנו נרגשים להתחיל בשלב האכלוס של הבניין של הדירות למכירה. הכניסה של דיירים חדשים היא המשך טבעי של תהליך שכבר נמצא בעיצומו של הפחת חיים בשכונת ואדי סאליב”.

קבוצת גולדן ארט היא קבוצה יזמית המובילה פתרונות דיור בראייה הוליסטית. הקבוצה מאמינה שלא מספיק רק לבנות בניין בסטנדרט גבוה, אלא נדרש לפעול בראייה ארוכת טווח במודל לפיתוח שכונות המשלב גם מסחר ושירותים לקהילה לרבות חינוך ותרבות, המביאים לידי ביטוי אוטונומי את אופייה ומובילים לשדרוג מעמד הסביבה כולה. בין מייסדי גולדן ארט עומדים מייסדי החברה האמריקאית ARTIMUS NYC ובמוניטין החברה רזומה נרחב של בניית ואחזקת בנייני מגורים, שטחי מסחר ומלונאות לאורך שנים.                                                                                                                                       אתר פרויקט הרובע: http://harovahaifa.co.il/

0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *