חוזרים לבית ספר – גם בגבעת אלונים

ביום ראשון כ-350 ילדים וילדות התחילו את שנת הלימודים שלהם בשכונת גבעת אלונים בקרית אתא. בשכונה פועלים השנה כבר חמישה גני ילדים, שניים מהם ( גן אנפה וגן אגם ) נפתחו השנה.

בית הספר היסודי בשכונה, מתחיל את שנתו השנייה וילמדו בו כ-160 מילדי השכונה בכיתות א’ עד ד’. לרגל פתיחת שנת הלימודים, חברת שרביב, שבונה את השכונה ומלווה את הקהילה בגבעת אלונים העניקה שי וברכת שנת לימודים מוצלחת לכל ילדי הגבעה.

שרה אילין, סמנכ”לית השיווק של שרביב ציינה כי “שכונת גבעת אלונים הולכת וצומחת ומאד מרגש אותנו לראות את מאות הילדים שצועדים בשבילי הגבעה אל מוסדות החינוך השונים בה. אין משמח יותר מלראות את החזון שלנו לבניית ויצירת קהילה ושכונה שוקקת חיים הופך למציאות”.

עד היום התאכלסו בשכונה מעל ל –400 משפחות. המשך הבנייה בשכונה מתמקדת כיום במתחם “מגדלי גבעת אלונים” שיכלול ארבעה מגדלים בני 18 ו-10 קומות עם 188 דירות עד היום התאכלסו שני מגדלים ושני נוספים נמצאים בבנייה מתקדמת, כמו כן, נמשכת הבנייה של צמודי הקרקע לאחר שלאחרונה התקבל היתר לבניית עשרות יחידות נוספות בשטח של כ-160 מ”ר על מגרשים גדולים בגדלים של כ-260-340 מ”ר ליח”ד

פרויקט גבעת אלונים, הכולל 622 יח”ד בבניה רוויה, בנייני בוטיק וצמודי קרקע, נבנה כשכונת מגורים בעלת אופי כפרי, עם שטחים ירוקים רחבי ידיים, שבילי אופניים, גן משחקים לילדים, רחובות מרוצפי אבן ומערכת כבישים בטוחה. גבעת אלונים ממוקמת מצפון לשכונת גבעת טל, מצפון-מערב למחלף סומך וכ-10 דקות נסיעה מהקריון. השכונה תיהנה מנגישות גבוהה לצירי תנועה, בדגש על יציאה נוחה לכביש 6 וכן מקו רכבת שעתיד לעבור בסמוך לשכונה. השכונה תוכננה מתוך תפיסה מודרנית של התחשבות בסביבה הירוקה המקיפה אותה.

לפרטים נוספים: http://www.givat-alonim.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *