חברת יוסי אברהמי סיימה את מכירת פרויקט “טורקיז” בחיפה

חברת ‘יוסי אברהמי’ מדווחת על סיום מכירת הדירות בפרויקט “טורקיז” בשכונת נאות פרס במערב חיפה: החברה מכרה את דירת הדופלקס האחרונה בפרויקט בשבוע האחרון. מדובר בדירת דופלקס-פנטהאוז מרווחת במיוחד בקומות 6-7 בשטח של 165 מ”ר + 65 מ”ר מרפסת ותקרה בגובה של 6 מטר, כולל 2 חניות ומחסן. 3 דופלקסים נוספים בפרויקט נמכרו לאחרונה ב-8 מיליון שקלים בתוך כשבועיים.

יפה סדן, סמנכ”לית השיווק והמכירות בחברת ‘יוסי אברהמי’: “אנו גאים להשלים את המכירה והאכלוס של פרויקט “טורקיז”, פרויקט הדגל שלנו בחיפה. ראינו ביקושים גבוהים בפרויקט מצד משפרי דיור שיודעים להעריך איכות וחיפשו דירות גדולות ומיוחדות וכן מצמצמי דיור שרצו לעבור מווילות או צמודי קרקע לדירה בבניין מגורים יוקרתי עם כל הפסיליטיז הדרושים לשמירה על רמת חיים גבוהה. אנחנו מאמינים בעיר חיפה ונמשיך לקדם בה פרויקטים גם בעתיד, אחד מהם הוא פרויקט התחדשות עירונית ענק שאנו מקדמים ביחד עם חברת נקסט אורבן”.

פרויקט ‘טורקיז’ במערב חיפה כולל 365 יח”ד בשלושה מתחמים – מתחם “טורקיז קלאסיק”, “טורקיז בוטיק” ו”טורקיז פרייבט VIP” . מתחם “טורקיז פרייבט VIP” כולל מגדל בגובה 17 קומות ו-4 בניינים בגובה 6 קומות כל אחד. דיירי המתחם היוקרתי נהנים ממתחם מגורים סגור ומאובטח, מתחם ספא הכולל סאונה, חדר כושר מאובזר, מועדון דיירים עם מערכת קולנוע ביתית ומרתף יין, וכן, דירות המציעות מפרט עשיר הכולל: מערכת שליטה ובקרה, מערכת SMART SPACE DIGITAL, ריצוף דמוי DECK  במרפסות ועוד.

הפרויקט ממוקם במורדות הכרמל, בלב שכונת ‘נאות פרס’ במערב חיפה. מיקומו האסטרטגי של הפרויקט מאפשר גישה נוחה לצירים מרכזיים כמו כביש מנהרות הכרמל, כביש פרויד, כביש 2, כביש 4 והכל במרחק קצר מתחנת הרכבת. בקרבת הפרויקט ניתן למצוא מרכזי תעשייה, קניות, בידור וספורט, הייטק ומדע, בין הבולטים שבהם: קניון חיפה, מרכז הקונגרסים הבינלאומי, מרכז קסטרא (מרכז אומנות ובידור), מרכז ספורט וקאנטרי קלאב, אצטדיון הכדורגל סמי עופר ופארק ספורט אתגרי-מקצועי.

משהסתיים שיווק פרויקט “טורקיז”, חברת ‘יוסי אברהמי’ מקדמת בימים אלה בחיפה פרויקט פינוי בינוי ענק ביחד עם חברת ההתחדשות העירונית החיפאית ‘נקסט אורבן’. מדובר בבניית מתחם חדש ויוקרתי בהיקף של למעלה מ-800 יח”ד, במקום 184 דירות בבנייני רכבת ישנים שייהרסו בשכונת שער העלייה על קו החוף בעיר.

0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *