החלה הבנייה: לאחר גילוי העתיקות התקבל היתר בנייה לפרויקט החדש של חברת ארזים (ג.י.א)

חברת ארזים (ג.י.א) מקבוצת אורון אחזקות והשקעות קיבלה בימים האחרונים את היתר הבניה לפרויקט “מגדל העמק CONCEPT”, שמתחיל להיבנות כבר בימים אלה ויכיל 88 יחידות דיור.

הפרויקט ייבנה ב-4 בניינים מדורגים בשכונת החורש. הדירות המתוכננות להיבנות בפרויקט הן דירות גן, דירות 3-4-5 חדרים, דירות מדורגות בנות 4-5 חדרים ופנטהאוזים  בני 5 חדרים שישתרעו על 138 מ”ר + 115 מ”ר מרפסת.
היתר הבניה של הפרויקט התקבל בימים האחרונים, כאמור, לאחר עיכוב ארוך ומשמעותי שנגרם כתוצאה מעתיקות שהתגלו בשטח המיועד לבנייה.

לאחר שהוסר מכשול זה, התקבל ההיתר, והחברה בחרה בקבלן בונה ריינה (ג5) לבניית הפרויקט.

הפרויקט הייחודי כבר צבר פופולאריות רבה בעיר, כאשר 20 משפחות כבר רכשו דירות בפרויקט והבטיחו לעצמן דירה במיקום הטוב ביותר במגדל העמק.

הפרויקט ממוקם בחלקה העליון של מגדל העמק ברחוב התדהר, בסמוך למרכז המסחרי פרץ סנטר. מיקומו בחלק העליון של מגדל העמק מאפשר תצפית מרהיבה על אזור העמק וההרים. מתחם הפרויקט משתרע על מגרש של כ-10 דונם וכולל בתוכו שטחי חורש טבעי לרווחת תושבי המתחם.

על מנת לאפשר לרוכשים רבים יותר ליהנות ממגוון יחידות הדיור המוצעות בפרויקט ולרכוש את דירת חלומותיהם, יוצאת חברת ארזים במבצעי מימון לטובת רכישת הדירה.

במסגרת המבצע המיוחד, תאפשר חברת ארזים (ג.י.א) לרוכשים לשלם רק 15% ממחיר הדירה במעמד חתימת החוזה ואת היתרה בסמוך לקבלת המפתח.

בנוסף, תאפשר החברה לקבל הלוואה מהקבלן המבצע למשך 24 חודשים- עד סמוך למועד האכלוס, בגובה של עד 60% ממחיר הדירה, באופן שיקל על הרוכשים לרכוש דירה בפרויקט.

 

 

בכך, מאפשרת חברת ארזים (ג.י.א) לרוכשים ליהנות מחוויית הקנייה, מבלי להזדקק להון עצמי גדול ומבלי להידרש לתשלומים נוספים לאורך כל תקפת הבנייה.  

מבין הדירות שכבר נמכרו בפרויקט, עמד מחירה של דירת 3 חדרים בשטח של 89 מ”ר + 12 מ”ר מרפסת במחיר של 1,000,000 ₪, דירת 4 חדרים בשטח של 104 מ”ר + 12 מ”ר מרפסת במחיר של 1,040,000 ₪, דירת 5 חדרים בשטח של 122 מ”ר + 12 מ”ר מרפסת במחיר של 1,220,000 ₪, פנטהאוז 5 חדרים בשטח של 137 מ”ר + 77+38 מ”ר מרפסות נמכר במחיר של 1,520,000 ₪ .

 

לדברי מנכ”ל חברת ארזים, איתן אפוד: “אנחנו מאמינים מאוד במגדל העמק בכלל ובשכונת החורש בפרט. מדובר באלטרנטיבה אטרקטיבית למשקיעי נדל”ן בשל תכניות הפיתוח והבניה העתידיות שלה, אבל בייחוד לזוגות צעירים היכולים להרשות לעצמם לרכוש כאן דירה חדשה סביב תג המחיר של מיליון שקל. אנחנו נרגשים לצאת לדרך ולהקים את הפרויקט הייחודי”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *