הועדה המחוזית תל אביב אישרה פרויקט פינוי בינוי בגבעתיים לחברת אחים דוניץ

הועדה המחוזית תל אביב אישרה לחברת אחים דוניץ פרויקט פינוי בינוי בגבעתיים. מדובר במתחם ברחובות המרי – ניצנה, הנמצא במקום שהוא מהגבוהים באזור תל אביב ומשקיף על תל אביב רבתי. כיום בנויים 7 בניינים עם סה”כ 42 דירות, במקומם תבנה החברה שני בניינים בני 5 קומות ושני בניינים בני 8 קומות, עם סה”כ 105 דירות בשטח ממוצע של 118 מ”ר. בנוסף יכלול הפרויקט שצ”פ ושטחים ירוקים לרווחת התושבים. לחברה יש חתימות של הרוב המיוחס הנדרש בקרב דיירי המתחם, ותכניות להיתר בניה יוגשו בהקדם. 

 

לחברה פרויקט פינוי בינוי נוסף בגבעתיים שאת הזכויות לו רכשה חברת דוניץ מחברת גינדי השקעות. מדובר בפרויקט הנמצא ברחוב ההסתדרות 3-11 במסגרתו ייהרסו 168 דירות ישנות ותחתן ייבנו כ-500 דירות חדשות. השלמת עסקת הרכישה מגינדי צפויה לינואר 2020.

 

נסים אחיעזרא, מנכ”ל חברת אחים דוניץ “הייזום לתכנית נעשה מתוך צורך מיידי של הדיירים לחדש את סביבת המגורים שלהם הסובלת מתנאי נגישות בלתי אפשריים, מצוקת חניה ובניינים שנבנו לפני כ-60 שנים במצב פיזי רעוע ומדרדר. מדובר בפרויקט עם מיקום ייחודי ביותר בגוש דן, וחידוש המתחם יאפשר לדיירים לשדרג את מגוריהם בצורה משמעותית”.

 

פרויקט התחדשות עירונית זה מצטרף לפרויקט בינוי-פינוי בראשון לציון של כ-1,400 יח”ד הנמצאות בבניה מתקדמת, ולפרויקט גדול של פינוי בינוי בתל אביב. בנוסף, לחברה פרויקט נוסף בגבעתיים וברמת השרון עם תב”עות מאושרות ותכנון הבקשות להיתרים שלהם החל. סך היקף הדירות של החברה בהתחדשות עירונית יעמוד על כ-3,000 דירות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *