גולדן ארט במבצע ייחודי לדייר שיביא חבר בבניין להשכרה בפרויקט ‘הרובע’ בחיפה

חברת גולדן ארט, המקימה את מתחם ‘הרובע’ בשכונת ואדי סאליב בחיפה המשלב דירות למכירה ודירות להשכרה ארוכת טווח, מקיימת מבצע “דייר מביא חבר” בבניין שמיועד להשכרה מתוך מטרה לתמוך תהליך הקמת קהילה בעלת אופי בשכונה. החברה מציעה הטבה לדיירים השוכרים דירה בבניין שיביאו חבר שיחתום אף הוא על חוזה שכירות. הדיירים יכולים לבחור הטבה  מבין מגוון אפשרויות כגון שובר למסעדה בשווי 600 שקל או מנוי לחדר כושר לשנה. המבצע ימשך על לסוף חודש מרץ.

לדברי שמעון ג’יני מנכ”ל חברת גולדן ארט, “שכונת ואדי סאליב משנה את פניה.  אחת הדרכים לפיתוח השכונה והקו שמנחה אותנו הוא בניית קהילה ויצירת אפשרות והזדמנות לדיירים החדשים לקבוע את הציביון שלה. קהילת שוכרי הדירות בשכונה תסייע בעיצוב האופי המחודש שלה, אופי של דינמיות,  משפחתיות, שייכות וחברות, ולזאת בדיוק אנחנו מכוונים במבצע שהשקנו. אנחנו מעוניינים ליצור קהילה עם תחושת משפחה”.

פרויקט הרובע המוקם על ידי חברת גולדן ארט כולל סה”כ 198 יח”ד ב-3 בניינים בני 9 קומות כל אחת. הדירות הן בנות 2-5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים, חלקן למכירה וחלקן להשכרה ארוכת טווח. בנוסף כולל הפרויקט חזית מסחרית בהיקף כולל של 800 מ”ר וחניה תת קרקעית והוא צמוד לפארק חדש בן 12 דונם שהוקם על-ידי העירייה.

הבניין להשכרה כולל 131 דירות בנות 2, 3 ו-4 חדרים, כ-85% מהדירות הן דירות קטנות אך סטנדרטיות של 2-3 חדרים שכוללות מרפסת/גינה. מדובר בדירות עם מטבח מאובזר הכולל כיריים, מקרר, מדיח ותנור, ארונות קיר ומיזוג מיני מרכזי דירתי. בנוסף חלק מהדירות יוצעו עם ריהוט מלא לטובת גיוון המענה לצרכי שוכרים.  החברה מציעה חוזה השכרה של עד 3 שנים, וניהול מלא של הבניין והפסיליטיז שלו הכוללים חדר כושר, מועדון דיירים, חדר כביסה, חברת ניהול ואחזקה עם אב בית 24/7 ומערכת חימום מים מרכזית.

קבוצת גולדן ארט היא קבוצה יזמית המובילה פתרונות דיור בראייה הוליסטית. הקבוצה מאמינה שלא מספיק רק לבנות בניין בסטנדרט גבוה, אלא נדרש לפעול בראייה ארוכת טווח במודל לפיתוח שכונות המשלב גם מסחר ושירותים לקהילה לרבות חינוך ותרבות, המביאים לידי ביטוי אוטונומי את אופייה ומובילים לשדרוג מעמד הסביבה כולה. בין מייסדי גולדן ארט עומדים מייסדי החברה האמריקאית ARTIMUS NYC ובמוניטין החברה רזומה נרחב של בניית ואחזקת בנייני מגורים, שטחי מסחר ומלונאות לאורך שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *