אלקטרה מגורים מטביעה חותם ברעננה

החברה מקימה פרויקט מגורים בשכונת נאות שדה, המסומנת כדבר הגדול הבא באזור השרון. הפרויקט כולל 94 יחידות דיור בנות 3-5 חדרים, דירות גן ודירות פנטהאוז. זה הזמן לקנות דירה ברעננה | יהב גולמי שנוסע בשבועות האחרונים על ציר וייצמן ברעננה, לא יכול שלא להבחין שסמוך לאחד המיקומים המרכזיים ביותר בעיר, במפגש הרחובות וייצמן, קרן היסוד ועתידים, נבנית בקצב מעורר השתאות שכונה חדשה לחלוטין. עשרות פועלים עובדים במלוא המרץ, כבישים נסללים, תשתיות מונחות ואזור שלם משנה את פניו מקצה לקצה. ברוכים הבאים לשכונת “נאות שדה”- הבשורה החדשה שיש לרעננה להציע.
נאות שדה, המסומנת כדבר הגדול הבא באזור השרון, תהפוך עד מהרה לשכונה אינטימית ויוקרתית עם כ-400 יחידות דיור הממוקמת במרחק דקה מכביש 4, 2 דקות מכביש 531 החדש ובסמוך לעוקף הצפוני של רעננה, שיחבר את כביש 4 לכביש החוף ולנתיבי איילון. בנוסף, תמוקם השכונה בקרבת קניונים, מוסדות חינוך ואזורי תעסוקה ובילוי.
בימים אלו מתבצעות עבודות הפיתוח של השכונה, שיושלמו בקרוב.    
מתחם “אלקטרה בשדרה”, של אלקטרה מגורים נבנה מעל שדרה פרטית, שקטה ומלאת אפשרויות. השדרה תציע שילוב בין סביבה פסטורלית, פתוחה וירוקה לבין אווירה עירונית עם מסחר, חנויות ובתי קפה.
המתחם, שבנייתו כבר נמצאת בעיצומה, יכלול 4 בניינים יוקרתיים בני שש עד תשע קומות, המעוצבים בסגנון תל אביבי ובהם 94 יחידות דיור גדולות ומרשימות. בכל בניין שתי מעליות ולובי כניסה מפואר, וכל דירה בפרויקט מקבלת חניה פרטית תת קרקעית ומיזוג אוויר דירתי. מלבד דירות הפנטהאוז המגוונות, הפרויקט מציע דירות גדולות בנות 3, 4, ו- 5 חדרים, וכן דירות גן עם גינות גדולות- כולן בסטנדרט הבנייה הגבוה ביותר.
כל דירות הפנטהאוז בפרויקט ממוקמות במפלס אחד על פני קומה אחת שלמה. לפנטהאוזים מרפסות גדולות במיוחד, קירות מסך (חלונות מהרצפה ועד לתקרה), ושניים עד שלושה כיווני אוויר המשקיפים על נוף קסום ופסטורלי.
הפנטהאוז בקומה השישית והאחרונה בבניין בו הוא ממוקם, משתרע על שטח של כ-170 מ”ר והוא כולל מרפסת ענקית המשתרעת על כ- 120 מ”ר היוצאת מהסלון ומרפסת נוספת של 30 מ”ר היוצאת מהמטבח. חלל הדירה נחלק בין סלון ומטבח גדולים, פותחים ומוארים, וכן סוויטת הורים וארבעה חדרי שינה נוספים.
הפנטהאוז בקומה השביעית (הממוקם בבניין נפרד), הינו פנטהאוז פרמיום המשתרע על שטח של כ-170 מ”ר המתפרסים על פני קומה שלמה. לפנטהאוז גם מרפסת גדולה במיוחד בת 110 מ”ר. הדירה מציעה סוויטת הורים ו- 4 חדרי שינה נוספים.
לפרטים ויצירת קשר: 2102*

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *