שיא חדש ביקנעם: נמכרה וילה ב – 2.9 מיליון שקל

עסקה חדשה קובעת שיא חדש למחירי צמודי הקרקע ביקנעם – וילה בת 7 חדרים נמכר בסכום של 2.9 מיליון שקל. הווילה נשוא העסקה מוקמת כחלק מפרויקט בית בחורש אותו מקימה קבוצת לוינשטין בשכונת שער הגיא בעיר. שטחה של הווילה בת 2 המפלסים הוא כ- 191 מ”ר בנוי ועוד 101 מ”ר גינה ומרפסות בשטח כולל של 37 מ”ר., הקומה העליונה בווילה מיועדת לחדר מתבגר. המפרט הטכני עשיר מאוד וכולל – בית גאון, גינה מוכנה, מרפסת תלויה לנוף החורש הפתוח, תקרות גבוהות, מזוג אויר מלא, שתי חניות צמודות ועוד.

האכלוס צפוי בספטמבר 2019.

הרוכשים שמתכננים לעבור להתגורר בבית החדש ביקנעם הם זוג צעיר מרמת ישי להם 2 בנות  הוא עובד בחברת הייטק והיא מרצה במכללה.

 

שרון בן צבי, סמנכ”לית השיווק בקבוצת לוינשטין מקימת הפרויקט מציינת כי “המחיר העסקה מעיד על הביקושים הרבים להתגורר באזור אשר הביאו לעליית המחירים. ועדיין בהשוואה לפרויקטים המוקמים במרכז הארץ, מחיר הדיור ביקנעם נותרו אטרקטיבים. כמו כן בשנים האחרונות יקנעם הפכה לנגישה מאוד ומבוקשת על ידי חברות ההיטק המאכלסות את אזורי התעסוקה וההיטק פארק בעיר. לכן ניתן למצוא באזור הייטקיסטים שהגיעו לאזור ממרכז הארץ. בנוסף, מיקומה של השכונה בסמוך לצירי תנועה מרכזיים כמו מחלף אליקים, כביש 70 ובראש ובראשונה כביש 6 הביא לאזור אוכלוסייה איכותית שרצתה להתגורר בצפון הארץ. גם משפרי דיור מהסביבה ומצמצמי דיור מהישובים היוקרתיים העוטפים את יקנעם בוחרים לעבור לגור בה בין היתר בגלל מחירי הדיור הזולים לעומת המחירים באזור. במכלול הכללי, כל עוד ניתן לרכוש כאן בית צמוד קרקע גדול, עם גינה במחירים שבין 2.4 ל- 3 מיליון שקל, ברור שהיא תחשב מאוד אטרקטיבית למשפחות שמחפשות את השילוב בין בית פרטי, מחיר שפוי, מיקום נגיש, אזורי תעסוקה וחינוך טוב”.

 

איתן זינגר, מנכ”ל מדלן ישראל מציין “בימים אלה נבנות כ-1,400 יחידות דיור חדשות ביוקנעם עילית, אבל מספר צמודי הקרקע מתוכן נמוך מאוד בהשוואה ליחידות הדיור בבניינים. מספר הקוטג׳ים החדשים הנבנים כיום בעיר – ובארץ בכלל – נמוך מאוד, וממשיך להצטמצם מדי שנה, ולכן ייתכן בהחלט שנראה עליות במחיריהם לאור הביקושים הקיימים. מעבר לכך, הביקוש הגבוה לאזור בקרב זוגות צעירים ומשפרי דיור דוחף גם הוא לעליית מחירים”.

 

צמודי הקרקע הנבנים אל מול נוף חורשת אורנים גדולה ולכן גם נקרא “בית בחורש” הוא ממוקם בנקודה הגבוהה ביותר בשכונת שער הגיא וכולל בתים בני 5 ו- 6 חדרים כשבחלקם גם עליית גג. שטחו של כל מגרש כ- 300 מ”ר בממוצע ומחירם החל מ- 2.4 מיליון שקל. כל צמוד קרקע כולל מפרט טכני גבוה לרבות בית גאון. כאמור יחודו של הפרויקט הוא במפרט העשיר ובנוף החורש של ואדי מוחרכה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *