נוף לים משביח נכסים: בפרויקט של חברת יורו ישראל במרינה באשקלון ניתן לרכוש דירות החל מ-1.6 מיליון שקל

בכל העולם, נוף לים מוכר דירות, ומי שגר ליד החוף מרוויח ובענק. נוף לים יכול להשביח את הנכס ב־30% ואף למעלה מכך רק אם מדובר בדירה עם גזרת נוף רחבה לים, בפרויקט שנמצא בקו ראשון לים.

 

לדברי יו”ר לשכת שמאי מקרקעין חיים מסילתי: “כשהדירה נמצאת בטבעת השנייה והשלישית, מה שמשנה הוא בעיקר הנוף עצמו ולא הקרבה. דירה בטבעת השנייה שלא נהנית מנוף לים תימכר במחירי השוק. כך גם לגבי דירה שצריך להתאמץ כדי לראות איזו פיסה כחולה שמציצה מבין בנייני מגורים. לעומת זאת, דירה בטבעת השנייה עם נוף לים תהיה שווה 25%־15% יותר ודירה בטבעת הראשונה 30% ואף למעלה מכך.

 

חברת יורו ישראל בונה במרינה של אשקלון את פרויקט SEA@SKY. הוא מוקם על עתודת הקרקע האחרונה הזמינה למגורים במרינה, מול רצועת החוף, מרחק 100 מטר מהים.  הפרויקט כולל 230 דירות ב-2 מגדלים בני 25 קומות תמהיל הדירות, הגדולות מהממוצע בשוק, מגוון וכולל דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, עם מפרט טכני עשיר, ובכל מגדל חדר דיירים. דירות 4 חדרים נמכרות החל מ-1.6 מיליון שקל ודירות 5 חדרים נמכרות החל מ-1.88 מיליון שקל.

 

עפרה חדד, סמנכ”לית חברת יורו ישראל מוסיפה כי “הקירבה למרינה השוקקת חיים, בתי קפה ופעילויות לכל הגילאים מעלה את המחיר והאטרקטיביות” 

 

בשטח הפרויקט ייבנו מזרקות ואזורי ישיבה מגוננים לרווחת הרוכשים. מהפרויקט נשקף נוף מרהיב לים, והוא מרחק הליכה משני חופים מרכזיים – חוף בר כוכבא וחוף דלילה. בסמיכות לו מוקם קניון הכולל בתי קפה, מסעדות ואולם קולנוע, לאחרונה נחנכה טיילת חדשה לרווחת התושבים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *