התקבל אישור טופס 4 לאכלוס קוטג’ים אחרונים בפרויקט צרפתי בפסגות אפק ראש העין

חברת צרפתי שמעון קיבלה טופס 4 לאישור אכלוס 36 הקוטג’ים בשלב ב’ – השלב האחרון במתחם צמודי הקרקע שלה, בשכונת פסגות אפק בעיר ראש העין. בימים הקרובים תחל החברה בהליך מסירת הדירות. (צילום: לביא צילומי אויר)

הפרויקט כולו כלל 2 שלבים ו- 68 צמודי קרקע, מתוכם 32 יחידות אוכלסו בשלב א’. כל הבתים נמכרו.

הקוטג’ים כוללים מפרט טכני עשיר ואיכותי, גינה צמודה רחבת ידיים עם שתי חניות פרטיות וחיפוי אבן על כל מבנה. בין הדגמים ניתן למצוא צמודי קרקע ללא מרתף וכאלה עם מרתף ובהם שירותים, מטבחון, מקלחת וכניסה נפרדת

הפרויקט תוכנן בקפידה על ידי משרד האדריכלים קו מתאר, תוך מתן דגש לפרטיות מרבית של כל יחידה והבלטת הנראות החיצונית של כל קוטג’. מהחברה נמסר כי לאור הוותק הרב שצברו בתחום הבניה צמודת הקרקע, ידעו לייעל את התכנון בהתאם לדרישותיהם של הרוכשים.

לדברי אבי צרפתי, סמנכ”ל בחברת צרפתי שמעון “משמעות קבלת טופס 4 הינה תחילת אכלוס שלב ב’ בקרוב והגשמת חלומן של 36 משפחות למגורים בבית עם גינה. הביקושים הגבוהים הביאו לכך שסיימנו למכור את הפרויקט הזה בפרק זמן קצר יחסית, כאשר הרוכשים היו בעיקר משפרי דיור מראש העין ומערים באזור השרון. שכונת פסגות אפק נמצאת עדיין בקפיצת התפתחות משמעותית כאשר אחד הפרמטרים שהשפיעו מאוד על רמות הביקושים הייתה הנגישות לכביש 6 ולצירי תחבורה היוצאים מהעיר”.

שכונת פסגות אפק עתידה לאכלס כ-14,000 בתי אב במספר מתחמים. מתוכם פחות מ-500 יחידות מוקצים לבניה צמודת קרקע. השכונה החדשה נהנית כבר כיום מגני ספר, גני ילדים, קאנטרי קלאב ובעתיד אף מרכז מסחרי.כן, זוכה השכונה לנגישות רבה, קרבה לכביש 6 וליציאות החדשות מראש העין לכביש 5 ולכביש 444. סביבת השכונה עשירה בשמורות טבע וגנים פורחים, דוגמת הגן הלאומי מגדל צדק, תל אפק, יער ראש העין ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *