דן אנד ברדסטריט: החברות אשלי ולי-רן מובילות בהתחדשות עירונית בארץ

באירוע משותף של דן אנד ברדסטריט עם מרכז הבניה הישראלי נחשפו החברות שנבחרו בדירוג החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית.

בין החברות שדורגו נבחרו גם חברת אשלי בבעלות אשר אלון וחברת לי-רן בבעלות רוני בריק, שאחראיות להקמתן של כ- 2,200 יח”ד בפרויקטי התחדשות עירונית באזור רעננה, הוד השרון, תל אביב וגבעתיים. החברות אשלי ולי-רן דורגו הן ברשימת החברות המובילות בתחום הפינוי בינוי והן ברשימת החברות המובילות בתחום התמ”א 38.

בחירתן של החברות אשלי ולי-רן היא מתוך כ־1,350 יזמים שונים הפעילים בישראל בתחום ההתחדשות העירונית כאשר נכון לתחילת 2019 מספר הפרויקטים בביצוע עמד על כ־1,800. בפרויקטים אלו פעילים כ־400 קבלני ביצוע וההיקף הכספי השנתי של הפרויקטים בתחום בשנת 2018 היה כ־8.5 מיליארד שקל המהווים 10% מסך הפדיון המצרפי של ענף הנדל”ן למגורים.

 

לדברי אשר אלון, הבעלים של חברת אשלי, “הדירוג מוכיח כי עבודה קשה משתלמת. הדרך היחידה לספק היצע דירות במרכזי הערים היא להמשיך ולקדם פרויקטי התחדשות עירונית. אנו מצדנו נמשיך לדחוף ולקדם פרויקטי התחדשות עירונית לטובת התושבים”.

 

בתמונה מימין: אשר אלון הבעלים של חברת אשלי, רוני בריק הבעלים של לי-רן ייזום והשקעות, ראול סרוגו נשיא התאחדות בוני הארץ, ערן רולס – יו”ר מרכז הבניה

קרדיט לצילום: ניב קנטור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *