דונה: הסתיימה בניית השלד של שני בנייני המשרדים במע”ר במודיעין

חברת דונה מדווחת על סיום בניית השלד של שני בנייני המשרדים המפוארים שהיא בונה בימים אלו במע”ר החדש של מודיעין.

2 הבניינים נבנים כיום בשדרה הראשית של המע”ר (מרכז העסקים הראשי) החדש ויאוכלסו בתחילת 2020. השדרה הראשית צפויה להיפתח לציבור לקראת סוף שנת 2019 והיא תכלול שטחי מסחר לכל אורכה עם תמהיל חנויות של בתי קפה, מסעדות רשתות אופנה מכון כושר ועוד.

הבניין הראשון של דונה יתנשא לגובה של 6 קומות ויכלול 4,350 מ”ר של מסחר ב-2 קומות, 6,450 מ”ר משרדים נטו לשיווק ועוד 3.5 קומות חניון הכוללים כ-280 חניות. שווי ההשקעה בבניין זה נאמד ב-125 מיליון שקל. הבניין השני של דונה יתנשא גם הוא לגובה של 6 קומות ויכלול כ-1,500 מ”ר מסחר ב-2 קומות, 6,400 מ”ר משרדים נטו לשיווק ועוד 3 קומות חניון הכוללים כ-180 חניות. שווי ההשקעה בבניין זה נאמד ב-95 מיליון שקל.

סמנכ”ל הנכסים והשיווק של דונה שי נכסים, נתן מרבל מסביר שהמיקום במרכז העיר מודיעין לאורך השדרה הוא מיקום אסטרטגי לחברות הייטק שנמאס להן מהפקקים לתל אביב. “אין עוד מקום במרכז הארץ שרכבת ישראל מגיע ממש למרכז העיר ובמרחק הליכה של חצי דקה מהשדרה החדשה. החברות שישכרו שטחי משרדים בשדרה יקבלו מענה של מסעדות וחנויות, שירותים בנקאיים, רכבת, שירותים עירוניים קרובים, תחבורה ציבורית וכו’ – זהו פתרון מושלם לכל מי שמחפש לברוח מהפקקים. כבר היום קיים ביקוש רב של בנקים, מכוני כושר, מסעדות, בתי קפה, משרדים שיתופיים, וחברות הייטק.

תכנית השדרה המרכזית ורחבת המע”ר יצרו רצף אורבני עירוני עבור הולכי רגל, כולל מעברים תת קרקעיים, מדרכות, שבילי אופניים ופיתוח סביבי המחברים בין כל האלמנטים של מרכז העיר: כיכר התחבורה, תחנת האוטובוסים המרכזית, גשר נופי וכניסה לפארק ענבה, תחנת הרכבת “מודיעין מרכז”, קניון עזריאלי, רחבת המע”ר, השדרה המרכזית, מבני ציבור ובניין העירייה העתידי.

 

 

 

 

העיר מודיעין ממוקמת על ציר ירושלים תל אביב כביש 431 כביש 6 – העיר מתפתחת וגדלה בקצב מהיר, קיימת כניסה של אוכלוסייה צעירה חדשה מרביתם עובדי הייטק ואוכלוסייה ברמה סוציואקונומית גבוהה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *