קריית אונו: התקבל היתר לבניינים האחרונים בפרויקט אונו פריים של מצלאוי

היתר בנייה נוסף התקבל בפרויקט אונו PRIME של חברת מצלאוי בקרית אונו. ההיתר התקבל למרתפי הבניינים ה- 4 וה- 5 בפרויקט ולאחר ששיווק 2 הבניינים הראשונים הסתיים ושיווק הבניין השלישי נמצא בעיצומו.

 

סמי מצלאוי יו”ר חברת מצלאוי ובעלי החברה ציין כי “אנו שמחים מאוד על קבלת ההיתר ויציאתם לדרך של הבניינים האחרונים בפרויקט, כך שעוד רוכשים יכולים ליהנות מדירה חדשה בקריית אונו שהפכה למבוקשת מאוד על ידי זוגות צעירים ומשפרי דיור מגבעתיים, רמת גן וקריית אונו עצמה. כמו בפרויקטים קודמים אנו צופים שגם לפרויקט זה יגיע קהל איכותי שיבקש להחליף את דירתו הנוכחית ולהמירה בדירה באזור איכותי עם חווית מגורים משודרגת”.

 

מצלאוי הוקמה בשנת 1977 על ידי סמי וקלרה מצלאוי, בעלי החברה, וביססה את מעמדה כחברת נדל”ן וותיקה. לחברה ניסיון עשיר בפרויקטי פינוי בינוי רחבי היקף. פרויקט אונו פריים מהווה המשך של פרויקט אונו הירוקה –  פרויקט פינוי הבינוי הראשון בישראל, אותו הובילה חברת מצלאוי, ובמסגרתו הוקמו ואוכלסו 513 משפחות על פני 11בניינים. זהו הפרויקט ששינה את תדמית חברת מצלאוי והפך אותה למובילה בישראל בתחום ההתחדשות העירונית.

 

פרויקט אונו PRIME בקרית אונו כולל 5 בניינים ו- 393 דירות על ציר לוי אשכול בעיר, בקטע בין כיכר הרוגי מלכות בבל ועד לקניון קריית אונו. תמהיל הדירות כולל דירות בנות 3, 4, 4.5, 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. מחירי הדירות משתנים בהתאם למיקום הדירה וגודלה. הפרויקט כולל חניון תת קרקעי וסביבו שטחים ירוקים, אשר יוסיפו לשדרוגו של המתחם הוותיק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *