קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן תקדם בקרוב תכנית פינוי בינוי במרכז בית שמש

IMG_4369 (2736 x 1824) (903 x 602)

לאחרונה ערכה עיריית בית שמש כנס לדיירים בהשתתפות ראש העיר מר משה אבוטבול, מ"מ וסגן ראש העיר מר מאיר בלעיש, מנכ"ל משרד השיכון מר חגי רזניק, מנהלת אגף התחדשות עירונית במשרד השיכון גב' עינת גנון וצוות המחלקה לשיקום שכונות מטעם העירייה. את הכנס יזמו מר שלום אדרי חבר מועצת העיר בית שמש ומחזיק תיק פינוי בינוי בעיר  ומר מנשה אליאס, גם הוא חבר מועצת העיר, והאחראי על פרויקט פינוי בינוי מתחם ביאליק.

במסגרת הכנס הציגה העירייה את הסטטוס של הפרויקט והאיצה בדיירים להתקדם בחתימות מול היזמים, על מנת להביא את התכנית לפסים מעשיים.

שמחה גרידינגר,  יו"ר ובעלים של קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן ציין כי "זה מעמד מרגש מאד שיאפשר סוף סוף לקדם את התחדשות העיר ולאפשר לתושבים לשדרג את מגוריהם. לאחר שזכינו לקבל את אמונם של מרבית התושבים אנו ממשיכים להחתים את יתר התושבים על הסכמי התקשרות ופועלים עם העירייה לקדם את התכניות"

נתיב פיתוח נדל"ן בנתה עד היום מאות יח"ד בעיר. הפרויקטים הנמצאים כיום בשיווק הם פרויקט "נוף ההר" הכולל 4 בנייני בוטיק בני 4 קומות עם 42 דירות, פרויקט "גני האלה", מתחם של 56 קוטג'ים, הממוקם גם הוא ברמת בית שמש א' הנמצאים בשלבי בניה מתקדמים. מעבר לשני הפרויקטים האלו מוקמים גם פרויקטים ברמת בית שמש ד' הכוללים כ-800 יח"ד ואלפי שטחי מסחר.

קבוצת נתיב פיתוח היא חברת נדל"ן יזמית הפועלת כ-30 שנה. עד היום בנתה החברה ואכלסה עשרות פרויקטים למגורים ברחבי הארץ, הכוללים אלפי יחידות דיור. כיום בונה החברה מבחר פרויקטים בבית שמש, בחריש, קריית ים ב"ש ומודיעין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *