מרפאה אזורית חדשה שנבנתה על ידי קבוצת רמי צרפתי נחנכה בבה”ד 1

 

מרפאה אזורית חדשה שנבנתה על ידי קבוצת רמי צרפתי נחנכה לאחרונה בבה”ד 1 הסמוך למצפה רמון. מדובר במרפאה חדשה שהוקמה הודות לתרומה של ארגון ידידי צה”ל בארה”ב (FIDF). את העבודה ביצעה קבוצת רמי צרפתי באמצעות חברת הביצוע שלה רגבים, עבור משרד הביטחון. מדובר במרפאה דו קומתית בהיקף של 900 מ”ר, הכוללת כ-30 חדרים, ביניהם מרפאות שיניים, מכון פיזיותרפי ועוד. המרפאה כוללת אלמנטים אדריכליים ייחודיים דוגמת חלל כפול בכניסה עם סקיילייט, בטון חשוף בחוץ ועוד.

 

 

לדברי רמי צרפתי, מנכ”ל ובעלים של קבוצת רמי צרפתי “אנו עובדים שנים רבות עם משרד הביטחון על מגוון של פרויקטים, וגאים לקחת חלק בבניית המרפאה שתשרת מעבר למשרתים בבסיס גם את הבסיסים הנוספים הנמצאים באזור”

 

 

אודות קבוצת רמי צרפתי

קבוצת רמי צרפתי יוזמת ומבצעת מגוון פרויקטים בתחומי הבניה למגורים ונכסים מניבים, לצד פעילות ענפה עם חברות ממשלתיות, משרד הביטחון רכבת ישראל ועוד.   החברה נמצאת בשלבי ביצוע שונים במספר פרויקטים הפרוסים בכל רחבי הארץ, בבניית כ-1,000 יחידות דיור, בהם פרויקטים הממוקמים במודיעין, בראשון לציון, בתל אביב, בהוד השרון, בחיפה, בשדרות ובנתיבות. הנכסים המניבים של החברה, הם בתחום המרכזים הלוגיסטיים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *