יזמי פרויקט נופיה למשפרי הדיור: שלמו מחצית ממחיר הדירה עכשיו והיתר שנה לאחר האכלוס

בפרויקט נופיה קרדיט L-STUDIO (924 x 495)

גם בצמח המרמן הבונה את פרויקט נופיה ראו את הנתונים והם החליטו לצאת בהטבה למשפרי הדיור שירכשו דירות 6 חדרים ופנטהאוזים. על פי תנאי ההטבה, רוכשי הדירות הגדולות בפרויקט ישלמו מחצית מסכום הדירה עם חתימת החוזה והיתרה שנה לאחר הכניסה לדירה. יש לציין כי מלאי הדירות של החברה כולל גם דירות לאכלוס מיידי. דירת 6 חדרים בפרויקט נופיה עולה החל מ-1.99 מיליון שקל.

 

לדברי רונית כהן מנהלת השיווק והמכירות של צמח המרמן  "בשלושת החודשים האחרונים אנחנו רואים מגמה של עלייה ברכישת דירות בפרויקטים של החברה הן של משפרי דיור והן של זוגות צעירים, מאוכזבי מחיר למשתכן. מצד שני אנחנו עדיין מזהים חשש את משפרי הדיור להתחייב לעסקה לפני מכירת הדירה הישנה שלהם. לכן, אנחנו מציעים להם לשדרג את איכות המגורים שלהם ולאחר מכן תהיה להם שנה שלמה למכור בנחת את הדירה הישנה ולקבל את המחיר המבוקש עליה".

 

פרויקט נופיה ממוקם בכניסה לבית שמש בקרבת עורקי תחבורה ראשיים ותחנת הרכבת. הפרויקט כולל 5 מגדלים בני 15 קומות הכוללים 340 יחידות דיור שארבעה מתוכם מאוכלסים. לרשות דיירי הפרויקט עומד פארק פרטי המשתרע על פני כ-6 דונם וכולל פינות ישיבה, צמחיה, מסלולי ריצה ומתקני משחקים. כמו כן, בשל גובהו של הפארק, נצפה ממנו נוף עוצר נשימה לאזור צרעה. בתוך הפארק יש מעלית שמובילה את הדיירים למרכז הבילוי שער העיר.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *