חברת צרפתי שמעון החלה בשיווק הדירות בפרויקט מעלות בחולון

תמא 38 של חברת צרפתי שמעון ברחוב מעלות בחולון קרדיט הדמייה וויופוינט מוקטן (1072 x 605)

חברת צרפתי שמעון החלה לשווק פרויקט התחדשות עירונית נוסף בעיר חולון, ברחוב מעלות מספר 18-20.

מדובר בפרויקט תמ"א 38/1 של חיזוק ותוספת בניה. הבניינים נבנו בשנת 1975 עם 4 קומות ו-16 דירות ללא מעלית וחניה. על פי התכנית לבניין יתווספו 2 קומות ו-10 דירות.

הדיירים הוותיקים בניין הישן ייהנו, על פי ההסכם, מדירות חדשות מוגדלות הכוללות ממ"ד, מרפסת שמש וחניה עילית. הבניינים הישנים יחוזקו מפני רעידות אדמה וישופצו מן היסוד, כולל החלפת כל התשתיות, הוספת מעלית ושיפוץ ואבזור הלובי בכל בניין.

 

לשוק החופשי משווקות דירת גן, דירות 4 חדרים ודופלקסים בני 5 חדרים. המחיר ההתחלתי לדירת 4 חדרים הוא 1.790 מיליון שקל. האכלוס צפוי לעוד כ-24 חודשים.

 

לדברי אדי צרפתי, מנהל תחום התחדשות עירונית בחברת צרפתי שמעון "אנחנו שמחים להתחיל לשווק פרויקט נוסף של התחדשות עירונית בחולון. הבנייה המאסיבית של דירות חדשות כיום נעשית בשכונות ענק חדשות בפאתי הערים. במרכזי הערים היצע הדירות ממשיך להיות דל מאוד, ולא מאפשר לזוגות צעירים או משפרי דיור להמשיך ולהתגורר במקום שבו גדלו, למדו ובסמוך למשפחה. התחדשות עירונית הוא אחד מהפתרונות הנכונים ביותר שמאפשר לרוכשי הדירות מחד להמשיך ולהתגורר במרכז העיר, ומנגד ליהנות מדירה חדשה ואיכותית".

 

 

חברת צרפתי שמעון הינה חברה משפחתית ליזמות ובניה אשר הוקמה ע"י שמעון צרפתי לפני 36 שנים. החברה עוסקת בנדל"ן למגורים, התחדשות עירונית, נדל"ן מסחרי, דיור מוגן ומלונאות. כל הפרויקטים של חברת צרפתי שמעון, מבוצעים ע"י הביצוע והבניה של החברה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *