המשפחה הישראלית גילתה את ה-:Weekend Apartment

24 דירות Weekend Apartment נרכשו בחודשים דצמבר – ינואר בפרויקט AGAM RESIDENCE אשר צפוי להיבנות על שפת הכנרת ובצמוד לחומות העיר העתיקה בטבריה, עם נוף מהפנט לכנרת, להרי הגולן והחרמון. היקף העסקאות נאמד בכ-30 מיליון ש"ח

זאב יוכלמן, הבעלים של חברת הנדל"ן Y-GROUP , המשווקת בימים אלו את פרויקט Residence AGAM ציין: "בכל מקום בעולם מקובל שמשפחה מחזיקה גם בית לוויקאנד. אם בעבר דירות ה- Weekend apartment נתפסו כמוצר רק לאלפיון העליון, אנו עדים בשנים האחרונות להתעניינות הולכת וגוברת גם של משפחות רבות שרואות בכך, לא רק כדירה נוספת עבור חופשות הקיץ והחגים אלא גם כלי להשקעה בעל פוטנציאל משולב של הנאה ותשואה גבוהה"

"בתוך כ- 6 חודשים מתחילת השיווק מכרנו למעלה מ-100 דירות בפרויקט". מציין יוכלמן ומוסיף: "מדובר במשפחות רבות המחפשות פתרון קבע לחופשות המשפחתיות במחיר אטרקטיבי שמתחיל בכ-835 אלף ₪ לדירה עם מרפסת מרווחת לכנרת במתחם יוקרתי ומפנק שכולל את כל הפסיליטיז של פרויקט יוקרתי.

"בימים אלו, רגע לפני קבלת היתר בניה ועליה על הקרקע, אנו נמצאים ממש לקראת סיום המכירות של שלב א' בשיווק הפרויקט ונותרו למכירה דירות במחירים שלא יחזרו" מסכם יוכלמן.

דוגמאות לדירות שנמכרו:

דירת 41 מ"ר + 14 מ"ר מרפסת במחיר של 860,000 ₪
דירת 44 מ"ר+ 14 מ"ר מרפסת במחיר של 880,000 ₪
דירת 47 מ"ר +20 מ"ר מרפסת במחיר של 1,025,000 ₪
דירת 61 מ"ר +25 מ"ר מרפסת במחיר של 1,350,000 ₪
דירת 84 מ"ר+ 49 מ"ר מרפסת במחיר של 2,020,000 ₪

פרויקט Residence AGAM, ייחודי בשל מיקומו האטרקטיבי, צמוד לחומות העיר העתיקה של טבריה ולשפת הכנרת. הפרויקט צפוי להיבנות על מגרש בשטח של כ- 11.5 דונם ויכלול בניין מגורים יוקרתי הכולל 207 דירות עם מרפסות מרווחות הפונות לכנרת, שטחי מסחר נרחבים בשטח של כ-2,000 מ"ר, בריכת אינפיניטי בשטח של כ-250 מ"ר ומתחם ספא וכושר.

בקומת הקרקע של הפרויקט, צפוי להיפתח מתחם מסחר הכולל בתי קפה ומסעדות וגישה ישירה לחוף. כמו כן, לחובבי הגלישה ולבעלי סירות ייפתח בית ספר לסקי מים שינוהל ע"י אלוף העולם ואלוף אירופה בסקי מים, הספורטאי גיא פירר ואם זה לא די – על גג הפרויקט תוכנן ROOF TOP BAR בגודל של כ- 400 מ"ר עם נוף פנורמי לכנרת.

בנוסף, שטחים מהפרויקט ינותבו לטובת פיתוח סביבתי הכוללים חיבור בין הרחוב הראשי (הבנים והגליל) לטיילת החוף של הכנרת ושביל גישה לעיר העתיקה דרך צמחיה ופיתוח סביבתי ניכר.

הפרויקט עבר החלטת וועדה (התוכנית הוגשה ללא בקשה להקלות, ללא תוספות ושינויים בבנייה בהתאם לתב"ע, ומצוי כרגע לפני קבלת היתר שצפוי להתקבל בחודש הקרוב. מיד לאחר מכן, העבודות על הקרקע יחלו.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *