הבניה בפרויקט “הרובע” בואדי סאליב מתקדמת בקצב מהיר

הבניה בפרויקט “הרובע” בשכונת ואדי סאליב בחיפה מתקדמת בקצב מהיר. בניית קומות המרתפים והמסחר של כל הקומפלקס הסתיימה. הבניין הראשון הכולל 131 דירות נמצא בשלב של עבודות חיפוי וגמרים לקראת אכלוס בקיץ הקרוב. בבניין השני הכולל 26 דירות עבודות השלד נמצאות בקומה 5 כאשר האכלוס צפוי לאביב 2020, והבניין השלישי הכולל 41 דירות המיועדות לאכלוס באביב 2021 נמצא בשלב של סיום שלד קומת המסחר.

 

המתחם, המוקם על ידי חברת גולדן ארט, כולל סה”כ 198 יח”ד ב-3 בניינים בני 9 קומות ויהווה את המסה הקריטית הראשונה לאכלוס השכונה שעוברת תהליכי התחדשות ופיתוח משמעותיים. הפרויקט כולל דירות בטווח של 2-5 חדרים. הפרויקט צמוד לפארק חדש בן 12 דונם שהקימה העירייה.

 

לדברי ערן עמור, מנהל חטיבת אלדר צפון המשווקת את הפרויקט “עם התקדמות הבניה ניתן להגיע לשטח ולהתרשם בפועל מהאדריכלות של הבניינים וכן מתכנון הדירות ועיצוב החללים הפנימיים. הבניה המתקדמת בשטח, ביחד עם החלטת החברה לצאת לשיווק רק לאחר התקדמות משמעותית בפועל בבניה, מקצרת מאוד את הזמן למסירת הדירות לדיירים, תורמת להרגשת הביטחון של הרוכשים ומפיגה את החששות שמלווים רכישה בפרויקט שהוא עדיין “על הנייר”, ומאפשרת וודאות ותכנון פיננסי נכון של הרכישה”.

 

ההתעוררות האורבנית בשכונה ובסביבתה מורגשת כיום ומתעצמת בתקופה האחרונה. בשכונה פועל שוק הפשפשים האותנטי האחרון בארץ, ואזור קמפוס הנמל הסמוך נחשב לאזור הבילויים העמוס ביותר בעיר. השכונה נהנית מגישה נוחה לכלל אמצעי התחבורה הציבורית וכן לכבישי הגישה המרכזיים וצמודה לאזורי תעסוקה, אקדמיה ובילוי מרכזיים בעיר.

 

קבוצת גולדן ארט היא קבוצה יזמית המובילה פתרונות דיור בראייה הוליסטית. הקבוצה מאמינה שלא מספיק רק לבנות בניין בסטנדרט גבוה, אלא נדרש לפעול בראייה ארוכת טווח במודל לפתוח שכונות המשלב גם מסחר ושירותים לקהילה לרבות חינוך ותרבות, המביאים לידי ביטוי אוטונומי את אופייה ומובילים לשדרוג מעמד הסביבה כולה. בין מייסדי גולדן ארט עומדים מייסדי החברה האמריקאית ARTIMUS NYC ובמוניטין החברה רזומה נרחב של בניית ואחזקת בנייני מגורים, שטחי מסחר ומלונאות לאורך שנים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *