בת ים מובילה בבניית מגדלים בחמש השנים האחרונות

לייטהאוס בבת ים של חברת ווי בוקס קרדיט הדמייה וויופוינט 2 (990 x 990)

מניתוח נתוני הלמ"ס עולה כי בחמש השנים האחרונות העיר שנבנו בה הכי הרבה דירות במגדלים בני 21 קומות ויותר ביחס לכלל הבניה בעיר היא בת ים. בעיר נבנו 1,482 דירות במגדלים בני 21 קומות ויותר, המהוות 68% מסך התחלות הבניה בעיר שעומדת על 2,191 דירות.

 

לדברי יהודה גורסד, מנכ"ל חברת וויי בוקס המקימה בפארק הים את מגדל לייטהאוס המתנשא לגובה של 47 קומות "הבניה לגובה מאפשרת אכלוס של יותר תושבים סמוך לרצועת החוף האטרקטיבית – שם טמון פוטנציאל הפיתוח המשמעותי של העיר. מתחילת שיווק הפרויקט ב-2015 אנו רואים התעניינות הולכת וגוברת בעיר – שמאפשרת לרוכשים קרבה לים ולתל אביב במחיר סביר".

 

שכונת פארק הים ממוקמת כ-500 מטר מהחוף הדרומי של בת ים, ובשנים האחרונות ניכרת בה תנופת בניה של מגדלים בגובה של 25-50 קומות.

 

בת ים גם מובילה בתחום ההתחדשות העירונית ומקדמת הרבה פרויקטים של פינוי בינוי המחייבים בנייה לגובה רובם ממוקמים ברחובות מרכזיים בעיר כמו יוספטל, שלאורכם יעבור בשנים הקרובות מסלול הרכבת הקלה. אחד מהפרויקטים הגדולים שעתיד לצאת לשיווק בחודשים הקרובים הוא פרויקט של חברת מצלאוי הכולל 6 מגדלי מגורים בני 37 קומות מגורים של כ- 1,000 יח"ד ועוד 3 קומות משרדים, קומת מסחר וקומה טכנית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *